top of page

NYBC Group

Public·23 members

[[gledaj online!]((((] Tuzla City Sloga Doboj prijenos 16 decembar 2023

prije 9 sati — FK TUZLA CITY - FK SLOGA DOBOJ (1 : 1) 2 : 1 ; Sudija: Orkić Ilija (Matići) ; A1: Osmanović Edin (Kalesija) | ; A2: ; Delegat: Memišević ...

Veoma značajna utakmica za nas. Mislim da smo podigli i mi našu formu u ovim posljednjim utakmicama kao što se pokazalo u posljednje dvije utakmice kući, gdje smo osvojili šest bodova bez primljenog pogotka. U Konjicu nismo baš imali sreće, nije nas sreća pratila što se tiče tih propuštenih prilika. Nadam se da će sutra sreća biti na našoj strani i da ćemo doći do tri boda. Mi s tri boda vjerovatno izlazimo iz crvene zone i idemo na odrmoe zadovoljni” – kazao je Karjašević. m:tel Premijer liga BiH sezona 2022/23Službena lica za 21. kolo FK TUZLA CITY - FK SLOGA DOBOJ Datum 05. 03. 2023 13:00 TV prenos Sudija Musa Mateo - Čitluk Mjesto Srebrenik A 1 Dujak Goran - Odžak Delegat Đajić Dragomir – Ist. Sarajevo A 2 Udovičić Sreten - Prijedor Posmatrač suđenja Mrković Rusmir - Sarajevo 4 Kazlagić Mirza - Cazin FK VELEŽ - FK BORAC 04. 2023 18:30 ARENA TV Bilbija Luka - Prijedor Mostar Lazić Damir - Brčko Gvozden Haris - Sarajevo Demir Mirza - Kakanj Stankić Predrag - Bjeljina Peljto Irfan - Sarajevo NK ŠIROKI BRIJEG - FK SARAJEVO 05. Mislim da sutra uz jednu želju, volju, zalaganje i htijenje ne bi trebalo da bude problema. Momci su spremni, svi su u rosteru i ja sutra očekujem da jednom dobrom igrom, kao protiv Željezničara i Širokog, na našem terenu završimo ovu turbulentnu polusezonu pobjedom koja će nas sigurno zadovoljiti i dati neke realne šanse da izborimo opstanak u idućoj polusezoni” – kazao je Saša Krsmanović, trener golmana FK Tuzla City. Optimističan je i prvotimac Huso Karjašević. “U dobrom raspoloženju dočekujemo ovu utakmicu. Momci su spremni, svi su u rosteru i ja sutra očekujem da jednom dobrom igrom, kao protiv Željezničara i Širokog, na našem terenu završimo ovu turbulentnu sezonu pobjedom koja će nas sigurno zadovoljiti i dati neke realne šanse da izborimo opstanak u idućoj polusezoni. ”, rekao je šef struke ovog tima Saša Krsmanović. Veoma optimističan pred ovaj susret bio je i kapiten tima Huso Karjašević. “Prije svega lijep pozdrav. Kao što je već šef rekao, posljednja utakmica, posljednje kolo polusezone. O Slogi ne treba puno pričati, dovoljno govori njihova forma i stanje na tabeli. Kao što je Idriz rekao sutra nas očekuje utakmica protiv Širokog Brijega. Ciljevi su isti, da ponovimo dobru utakmicu kao protiv Željezničara i da… U 16. kolu Premijer lige BiH fudbaleri Tuzla Citya na Gradskom stadionu Tušanj dočekuju Željezničar. Na današnjoj press konferenciji obratio se trener Krsmanović i golman Lolić “Dobar dan, dolazi nam Željezničar, utakmica mnogo bitna za nas. Nalazimo se u rezultatskoj krizi, u igri rezultata. [[[LIVE STREAM=]]] Tuzla City Sloga Doboj uživo prijenos 16 prije 8 sati — [LIVE STREAM=]]] Tuzla City Sloga Doboj uživo prijenos 16 decembar 2023 24. nov 2023. — — [GLEDAJ TELEVIZIJU===] FK Sarajevo Tuzla City ... Tuzla City Sloga Doboj gledaj 16 decembar 2023 Potok prije 9 sati — Tuzla City Sloga Doboj gledaj 16 decembar 2023 Potok prije 52 minute — Posušje 18:00 Borac Subota, 16. 12. Tuzla City 13:00 Sloga Doboj GOŠK ... Tuzla City dočekuje Slogu: Plavi žele ponoviti igru iz prije 17 sati — Sloga je petoplasirana i ima 27 bodova, a sjajne igre pruža pretežno kući. Sutrašnji meč će suditi Dražen Marić iz Bijeljine sa pomoćnicima ... ((POTOK)) Tuzla City Sloga Doboj prijenos 16/12/2023 prije 10 sati — (POTOK)) Tuzla City Sloga Doboj prijenos 16/12/2023 Tuzla City. Sloga Doboj. 16.12. 04:00 ; Borac Banja Luka. Tuzla City. Što se tiče nas, u dobrom raspoloženju dočekujemo ovu utakmicu. Veoma značajna utakmica za nas. Mislim da smo podigli i mi našu formu u ovim posljednjim utakmicama kao što se pokazalo u posljednje dvije utakmice kući, gdje smo osvojili šest bodova bez primljenog pogotka. U Konjicu nismo baš imali sreće, nije nas sreća pratila što se tiče tih propuštenih prilika. Nadam se da će sutra sreća biti na našoj strani i da ćemo doći do tri boda. 2023 16:00 MOJA TV Sivac Ermin - Zenica Široki Brijeg Ibrišimbegović Senad - Travnik Hadžić Amir – Velika Kladuša Perić Marko - Mostar Blažević Antonio- Višiči Njegomirović Aleksandar - Prnjavor HŠK ZRINJSKI - HŠK POSUŠJE Musić Admir - Sarajevo Čitluk Redžović Edin - Sarajevo Janković Milan - Trebinje Smiljanić Aleksandar - Laktaši Kunić Ratko – Banja Luka Petrović Dragan – Banja Luka FK LEOTAR - FK IGMAN 04. 2023 13:00 Gigović Miloš - Gradiška Trebinje Kačavenda Radislav – Gradiška Dodig Blaženko - Ljubuški Đozić Enes - Sarajevo Kulović Sead - Sarajevo Topalović Sabrija - Zenica FK ŽELJEZNIČAR - FK SLOBODA 04. 2023 16:00 Marić Dražen - Bjeljina Sarajevo Rustić Božidar - Gradiška Klišanin Frano - Podhum Žugić Nebojša – Banja Luka Terzić Husein - Travnik Gedžić Darko - Brčko Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine Adresa: Bulevar Meše Selimovića 95, 71000 Sarajevo Tel: +(387) 033 276-676 Fax: +(387) 033 444-332 Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Tuzla City dočekuje Slogu: Plavi žele ponoviti igru iz posljednih domaćih utakmicaU 18. kolu Premijer lige BiH fudbaleri Tuzla City-a, sutra u subotu 16. decembra na Gradskom stadionu Tušanj dočekuju FK Sloga Doboj. Na današnjoj press konferenciji utakmicu su najavili trener Krsmanović i kapiten Karjašević koji su poručili da su spremni, te da je cilj pobjeda. “Mislim da smo spremni u svakom smislu da sutra ostvarimo taj pozitivan rezultat poslije utakmice u Konjicu gdje nam je poraz od Igmana došao neplanirano. Tuzla City želi nastaviti sa dobrim rezultatima: Cilj je pobjeda i samo nas ona zanimaU 18. kolu Premijer lige BiH fudbaleri Tuzla Citya na Gradskom stadionu Tušanj dočekuju FK Sloga Doboj. Tim povodom danas je održana konferencija za medije, a iz kluba su poručili kako je ulaz svim navijačima besplatan. Tuzla City u ovaj susret ulazi nakon dvije velike pobjede (protiv Željezničara i Širokog Brijega), a eventualnim trijumfom nad Slogom dodatno bi se udaljili od zone ispadanja. “Prvo da pozdravim predstavnike medija. Došla je ta zadnja utakmica u ovoj polusezoni. Cilj je isti, pobjeda, i samo to bi nas zadovoljilo sutra ali mislim da smo spremni u svakom smislu da sutra ostvarimo taj pozitivan rezultat poslije utakmice u Igmanu gdje nam je taj poraz došao neplanirano. Mislim da sutra uz jednu želju, volju, zalaganje i htijenje ne bi trebalo da bude problema. [[sport tv**]] Sloga Doboj Posušje uživo prijenos gledaj 9 d 8. dec 2023. — (gledaj televiziju) Tuzla City Željezničar Sarajevo uživo gl prije 2 sata — gledati prijenos 21/10/2023 17. sep 2023. — — — uživo##) Borac Banja ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page