top of page

NYBC Group

Public·23 members

Kukësi Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 16/12/2023


18 tet 2023 — Partizani Tirana Tirana drejtpërdrejt falas 19 tetor 2023 5 tet 2023 — Tirana(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Egnatia Skënderbeu (((falas@))) ...


(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!!) Kukësi Tirana 17 sht 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!!) Kukësi Tirana drejtpërdrejt 18 shtator 2023 2 sht 2023 — Bylis Ballsh Teuta Durrës transmetim i Tirana ... Kreu | Radio Televizioni ShqiptarLajme Shko tek Rtsh24 Debat i fortë/ Noka: Jo tym, po keni për të parë më shumë. Çipa: Ju s'po zgjidhni krizën brenda jush! Sulo: Pse vrasja u bë para futjes së regjimit "41 bis"? Ja dyshimet... Analisti Arjon Sulo ka hedhur hije dyshimi duke bërë një lidhje me ngjarjen e ndodhur sot në burgun e sigurisë së lartë në Arrestimi eventual i Sali Berishës, ambasadori britanik: Të respektojë ligjin. [TV-] Dinamo Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 13 shtator 202 12 sht 2023 — Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022[[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË=](((]] Teuta DurrësUsername Please enter a ... SPAK, progres mbresëlënës Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në Tiranë, Alastair King-Smith nuk i kurseu vlerësimet për SPAK-un. Ai beson se puna më Kushtetuesja pezulloi marrëveshjen për refugjatët, Meloni: E respektoj, por s’do dështojmë Kryeministrja italiane Giorgia Meloni duke folur në samitin për Ballkanin Perëndimor në Bruksel ka deklaruar midis të tjerave se Italia Pas vizitës 2-ditore në Bullgari, Begaj takohet me presidentin e Maqedonisë së Veriut Në rrugën e kthimit nga Bullgaria, Presidenti Begaj ndaloi në Shkup ku pati një takim të shkurtër miqësor me Presidentin e Maqedonisë Vrasja në burgun e Peqinit/ “Si hyri arma në qeli? ”, Manja: S’jam prokuror, por do gjejmë përgjegjësit Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja ka folur për mediat pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në burgun e Peqinit ku i dënuari Sokol Mjacaj qëlloi me pistoletë Arben Lleshin dhe Indrit Shaqjan! Kush janë tre të dënuarit që u konfliktuan Sokol Mjacaj, Indrit Shaqja dhe Arben Lleshi janë të dënuarit përjetë që u përfshinë sot në sherrin e të burgosurve Begaj takon efektivët e FA në grupbatalionin e NATO-s, në Bullgari Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, i ndodhur në një vizitë zyrtare në Bullgari, ka zhvilluar një takim me efektivët e Forcave Tensionet në Kuvend, Sekretariati i Etikës vendos përjashtimin e 3 deputetëve të opozitës për 10 ditë Sekretariati i Etikës ka vendosur përjashtimin për 10 ditë të 3 deputetëve të opozitës nga Kuvendi. Bëhet fjalë Sherr mes 3 të dënuarve me burgim të përjetshëm në burgun e Peqinit, vritet Arben Lleshi Një i dënuar ka mbetur i vdekur dhe dy janë plagosur në burgun e Peqinit si pasojë e një konflikti mes tre prej të burgosurve Shqipëri-Turqi, 100 vjet marrëdhënie diplomatike, MEPJ: Si dy aleatë të NATO-s, kontribuues për ruajtjen e paqes në rajon! 100 vjet më parë, më 15 dhjetor 1923, Shqipëria dhe Turqia vendosën marrëdhëniet diplomatike dhe nënshkruan Traktatin e Miqësisë. Me Shqipëria e rikthen Maqedonisë së Veriut 20 ikona Shqipëria i riktheu të premten Republikës së Maqedonisë së Veriut 20 ikona, që rezultonin të humbura. Vllaznia Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 24.11.2023 Sp 24 nën 2023 — 8 tet 2023 — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>>]] Partizani Tirana Kukësi 2022 8 tetor 2023 Partizani Tirana vs KS Perparimi Kukesi Past H2H Results ... Tre herë kampioni i botës në Formula 1, Max Verstappen, gjatë një interviste të fundit foli për ardhjen e mundshme të femrave Mehmeti: Nuk duhet bërë dramë humbja me Vllazninë! Respektojmë Egnatian, por duam maksimumin Trajneri i Dinamo City, Dritan Mehmeti, ka folur për mediat në prag të ndeshjes së radhës ndaj Egnatias, që do të luhet të Spalletti: Kam pasur shumë oferta pas Napolit, Italia synon të fitojë Euro 2024 Trajneri i kombëtares italiane të futbollit, Luciano Spalletti ka treguar se ka patur oferta nga Emiratet e Bashkuara Arabe pasi përfunoi aventurën Tani Direkt TV Radio Për te mos u humbur në TV Orkestra Orkestra simfonike e RTSH, koncerti i fundit i vitit nën dirigjimin e Gridi Krajës Orkestra e RTSH-së çel sezonin artistik, spikat përfshirja e artistëve të rinj shqiptarë Orkestra simfonike e Radio Televizionit Shqiptar çeli sezonin e ri artistik në hollin “Gjon Simoni” me një koncert të veçantë, Çesk Zadeja dhe Beethoven “përmbyllin” koncertin e Orkestrës Simfonike të RTSH-së Mbrëmjen e së mërkurës Teatri “Skampa” në Elbasan mirëpriti koncertin përmbyllës të sezonit artistik, “Stina Festivali i këngës Festivali i 62-të, “Natën e Nostalgjisë” artistët pjesëmarrës performojnë këngët që kanë bërë histori Nata e tretë e Festivalit të Këngës në RTSH do të jetë padyshim magjike. Komisioni i Disiplinës pranë FSHF-së ka vendosur të përjashtojë skuadrën e Kategorisë së Cuadrado 3 muaj jashtë, Interi në merkato Pas thashethemeve që qarkulluan në orët e fundit, ka ardhur konfirmimi: javën e ardhshme Juan Cuadrado do të operohet në Finlandë, Todt thyen heshtjen për Schumacher, zbulimi rrëqethës: Nuk është më ai, por... Dhjetë vjet pas aksidentit dramatik që ndodhi në pistën e skive Meribel ku protagonisti fatkeq ishte Michael Schumacher, kanë ardhur disa Risi në Premier Ligë Pas pranisë së saj si gjyqtare e katërt në ndeshjen Fulham-Manchester City, ajo tani do të ngjitet në skenë dhe do të shkruajë Verstappen dhe fraza për femrat në F1: Është një problem biologjik... Ceremonia u zhvillua Sport Shko tek Rtsh Sport Genoa ngadalëson vrapimin e Juventusit Botërori për klube, Benzema humb penallti dhe eliminohet Skuadra japoneze Urawa Red Diamonds dhe skuadra egjiptiane Al Ahly janë kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Botës për Koshi dhuron spektakël në RTSH Sport Ka dhuruar spektakël supersfida e Kampionatit Kombëtar në Basketboll për meshkuj midis Tiranës dhe Besëlidhjes, një sfidë Hedhja e monedhave çokollatë në fushë, M’gladbach-Werder ndalet E pabesueshme në Gjermani, ndeshja mes Borussia Monchengladbach dhe Werder Bremen, e cila hapi javën e 15-të të Bundesligës, u ndërpre Hong Kong, “avullojnë” biletat e Mesit Biletat për miqësoren që Interi i Majemit do ta zhvillojë në Hong Kong janë shitur brenda një ore dhe kjo ka ardhur natyrisht Disiplina “masakron” Shënkollin Me dorë të hekurt. [SOT***] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejtpë 30 gush 2023 — Dinamo Batumi Tirana 2022 20 korrik 2023 (Transmetim i drejtpërdrejtë!! ) BATE Borisov Partizani Tiran BATE Borisov Partizani Tiranë transmetim . Laçi Partizani Tirana drejtpërdrejt 1 nëntor 2023 Shikoni dr 31 tet 2023 — ((HD live)) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 20 (HD LIVE***) Kastrioti_Kruje Kukësi drejtpërdrejt falas 23 p ((FUTBOLLI<)) Tirana ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page