top of page

NYBC Group

Public·24 members

Rijeka Rudeš uživo 16 prosinca 2023


22. srp 2023. — Drago mi je da sam dio te povijesti i to mi puno znači”, dodao je Zigman. Nogomet uživo: Gdje gledati live stream ili TV prijenos utakmice ...


Rudeš rezultati uživo, rezultati, raspored, Rijeka - Rudeš uživo | Nogomet, HrvatskaPOMOĆ: Vi ste na Rudeš rezultati stranici u sekciji Nogomet/Hrvatska. Rezultati. com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice (strijelci, crveni kartoni, usporedbu tečajeva... ) za ekipu Rudeš. Osim rezultata za ekipu Rudeš, možete pratiti preko 1000 nogometnih natjecanja iz više od 90 zemalja diljem svijeta na Rezultati. com stranici. Samo kliknite na ime zemlje u lijevom meniju i odaberite natjecanje (nacionalna liga, kup ili neko drugo natjecanje). Rijeka - Rudeš UŽIVO 16. 12. 2023 | Nogomet Pratite Rijeka - Rudeš 16. 12. 2023 uživo - livescore, međusobni omjer, nedavni rezultati i ostale informacije na Rezultati.com stranici. RUDEŠ-Rijeka prijenos uživo online. Gdje gledati hajduk rudeš live stream. nk osijek – rudeš podudaranja. osijek rudeš uživo. rijeka rudeš uživo. rudes hajduk live stream free. rudes osijek prijenos. Naslovna - HNK RIJEKA Nogometaši Rijeke u subotu dočekuju Rudeš (Stadion HNK Rijeka, 17 sati) u utakmici 19. Live. •. An error occurred. godine u 18. 45 sati. Prijenos nogometne utakmice bit će osiguran na TV kanalima MAX Sport 1 i Arena Sport 1. Ukoliko utakmicu nećete moći gledati, prijenos možete uživo slušati na Drugom programu Hrvatskog radija. Što se tiče kladionica, one predviđaju da će pobijediti Rijeka i to lakoćom. Tako je na pobjedu Riječana kvota 1. 40, na pobjedu Rudešana čak 7. 50, dok je kvota na neriješen rezultat 4. 60. Više o nogometnom klubu HNK Rijeka doznajte na klupskim mrežnim stranicama na adresi nk-rijeka. hr. RUDEŠ-Lokomotiva Zagreb danas prijenos uživo + rezultat Pogledaj rezultat Rudeš danas. Svi prijenosi, TV prikazivanja, rezultati uživo i više. Iznenadit ćete se... rudeš utakmice. rudes rijeka rezultat. osijek rudeš ... Rudes vs Rijeka Live 1. HNL. Rudes. vs. Rijeka. imgalt. Live Stream. imgalt. Match Live. Live. Highlights. Odds. Commentary. stats. Lineups. Rijeka - Rudeš: SuperSport HNL - Nogomet. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu, TV program uživo, izravni prijenosNogomet SuperSport HNLStadion HNK Rijeka (Rijeka)Sudac: Erceg M. (Cro) #3 #10 SuperSport HNL Posljednji video sažeci Highlights: Rijeka - Belupo (2-4) | SuperSport HNL 10 Pro | Hrvatska Nogometna Televizija Highlights: Dinamo Zagreb - Rudes (1-0) | SuperSport HNL 9 Pro | Hrvatska Nogometna Televizija Highlights: Cibalia - Rijeka (1-3) | Croatian Cup 5 Pro | Hrvatska Nogometna Televizija Highlights: Rudes - Lokomotiva (0-0) | SuperSport HNL 3 Pro | Hrvatska Nogometna Televizija Highlights: Osijek - Rijeka (0-0) | SuperSport HNL 2 Pro | Hrvatska Nogometna Televizija Highlights: HNK Gorica - Rudes (3-0) | SuperSport HNL 26 Stu | Hrvatska Nogometna Televizija Highlights: Varazdin - Rijeka (0-2) | SuperSport HNL 25 Stu | Hrvatska Nogometna Televizija Highlights: Rijeka - Rudes (4-0) | SuperSport HNL 22 Srp | Hrvatska Nogometna Televizija Pokaži još ostale (+5) Podijeli sa prijateljima Izravni prijenos utakmice Rijeka i Rudeš pratite uživo na MAXSport1 (Subota, 22. Zigman i HNK Rijeka tako su drugu sezonu zaredom nastavili suradnju, a naš poznati kreator preuzeo je ulogu kreativnog partnera kluba dok je Joma, tehnički sponzor, proizveo dres. A kao i prošlosezonski, tako je i ovogodišnji dres naišao na pohvale “Ovaj novi Rijekin dres je nastavak na moj prvi dres. Htio sam zadržati elemente koji su bili u prvom planu u prethodnom dresu, a to su morski psi koji su ovaj put puno suptilnije naglašeni, ali oslikavaju linije križa koje su ovaj put u prvom planu”, rekao je Juraj Zigman. Livesport: Rijeka - rezultati, raspored, Rijeka - Rudeš uživoRijeka rezultati i raspored na Livesport. com. Ovo je stranica o Rijeka, (Nogomet/Hrvatska). Ako tražite rezultate neke druge momčadi s imenom Rijeka, molimo vas da odaberete sport u glavnom meniju ili kategorijuy (državu) na lijevoj strani. Pratite Rijeka rezultate uživo, konačne rezultate, raspored i detalje utakmice! Sljedeće utakmice: 16. Također, istog dana, ali u 21 sat, igra se i utakmica Osijek – Slaven Belupo. A što je posebno zanimljivo, ova utakmica će ujedno i službeno otvoriti vrata novog osječkog stadiona – Opus Arene! “Dolazi nam Rudeš koji je nepoznanica, ali ima igrača koje treba respektirati. Zadovoljni smo sam svime što smo napravili na pripremama. Minutažu su dobili skoro svi igrači. Neki su se promovirali, a neki zadržali postojeće pozicije. Što se tiče ove utakmice, moramo biti maksimalno ozbiljni. Vjerujem da ćemo biti na nivou i da ćemo napraviti sve da razveselimo naše navijače, a i nas same. Igrači jedva čekaju početak. A pripremama smo pokazali da možemo puno toga” rekao je Sergej Jakirović, trener HNK Rijeke. PROČITAJTE VIŠE: Trag u beskraju 2023 | Veliki koncert u čast Olivera Dragojevića održava se u subotu, 29. srpnja u Veloj Luci uz izravni TV prijenos A kao i Dinamo i Rijeka je u novu nogometnu sezonu 2023. ušla sa novim dresovima. Naime, Juraj Zigman, poznati riječki kreator svjetskog glasa i ove sezone dizajnirao je dres za riječke nogometaše. NOGOMET UŽIVO: Rijeka i Rudeš igraju 1. kolo HNL-a u subotu, 22. srpnja 2023. godine na Rujevici – gdje gledati prijenos? Hrvatska nogometna sezona 2023. /2024. započela je novim “vječnim derbijem” kojega je Dinamo nažalost izgubio, a u subotu, 22. godine svoju će premijeru imati Rijeka i novi prvoligaš Rudeš. Utakmica se igra u Rijeci na stadionu Rujevica, počinje u 18. 45 sati, a sudit će ju Mateo Erceg. Dodajmo i da će ovo biti premijerna utakmica Roberta Prosinečkog na klupi NK Rudeša, novog zagrebačkog prvoligaša. “Nadam se da sam ovim zaključio taj koncept i ako bude prilike za novim dizajnom dresova u predstojećim sezonama bit će apsolutni kontrast ovim dresovima. Bezbroj sezona je ispred Rijeke i dres mora ostati u sjećanju navijača. Svaki dres može biti nova inspiracija i ostaje ogromno nasljedstvo. Drago mi je da sam dio te povijesti i to mi puno znači”, dodao je Zigman. Nogomet uživo: Gdje gledati live stream ili TV prijenos utakmice Rijeka – Rudeš? Utakmica prvog kola SuperSport HNL-a između klubova HNK Rijeka i NK Rudeš Zagreb igra se u subotu, 22. NK Rudes vs HNK Rijeka Live NK Rudes vs HNK Rijeka live score and live streaming on October 1st, 2023 at 13:15 UTC time at Kranjceviceva, Zagreb for Football Croatia HNL. HNK Rijeka vs NK Rudes Live HNK Rijeka vs NK Rudes live score and live streaming on December 16th, 2023 at 16:00 UTC time for Football Croatia HNL.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page