NYBC Group

Public·38 members

Bohemians Dynamo ČB živě 16/12/2023

SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905. Obsah dílu. FORTUNA: LIGA. Vyrobeno 2020; •; Země původuČesko; •. ŽivěL; Skryté titulkyST; Ve vysokém ...

Bohemians Dynamo ČB živě 16 prosince 2023 před 11 hodinami — Bohemians Dynamo ČB živě 16 prosince 2023 Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo České Budějovice. Největší šance první půle. Centr zleva doplachtil ke Köstlovi, který zakončoval z první těsně vedle. Nastavují se čtyři minuty. Centr Čmelíka si Hybš skoro srazil do sítě, následuje roh. Quadri Adebayo Adediran (Č. Budějovice) vstřelil gól. Č. Budějovice - Bohemians 1:0 Ve druhé minutě nastavení se domácí dočkali. Rohový kop Jakuba Hory se dvakrát opakoval, jeho třetí pokus přesně našel Quadri Adedirana, který hlavou otevřel skóre. Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0Budějovice vedou po prvním poločase 1:0 nad Bohemians. Slušný a aktivní výkon Dynama korunoval v nastavení po rohu Quadri Adediran. Moc šancí k vidění není, více je soubojů a nepřesností. Pražané toho směrem dopředu moc neukázali. Bohemians začali aktivněji, ale Prekopův centr skončil jen v rukavicích Janáčka. Adediranova zpětná přihrávka byla nápaditá, ale jeho spoluhráči jeho úmysl nevytušili. Teď už byl Adediran konkrétní a hledal Čmelíka, ten však ve vápně na balon nedosáhl. Janáček si počíhal na centr Hybše z levé strany. Zajímavá standardka pro domácí, Hora bude rozehrávat z pětadvaceti metrů. Fotbal, Česko: České Budějovice livescore, výsledky Nápověda: Jste na stránce České Budějovice - výsledky v sekci Fotbal/Česko. Livesport nabízí pro tým České Budějovice livescore, konečné a průběžné výsledky ... Bohemians Dynamo ČB Přímý přenos 16 prosince 2023 před 8 hodinami — Bohemians Dynamo ČB Přímý přenos 16 prosince 2023 Živá TV Nápověda: Jste na stránce České Budějovice - výsledky v sekci Fotbal/Česko. Bohemians 1905 Dynamo České Budějovice přenos živý před 14 hodinami — Bohemians 1905 Dynamo České Budějovice přenos živý 16.12.2023 Sport FORTUNA:LIGA 2023/2024, 19. kolo. Začátek utkání: 16. 12. 2023 18:00. Budějovický záložník zvolil nadýchaný centr, ten proskákal vápnem bez kontaktu. Signál po rohu a zakončoval Kozák, mířil však jen na tribunu, i když to hostům vyšlo podle plánů. Mohlo to být 2:0! Hosté chybovali v obraně, Adediran uvolnil Suchana, jeho ránu brankář jen vyrazil, ale pak si proti dorážce Čermáka připsal skvělý zákrok. Lukáš Havel (Č. Budějovice - Bohemians 2:0 Po následném rohu už je to o dva. Odražený míč napálil Suchan, i když se rána nezdála moc nebezpečná, tak ji tečoval hlavou Lukáš Havel. Hosté se tlačí dopředu. Bohemians Dynamo ČB živě 16 prosince 2023 před 11 hodinami — Bohemians Dynamo ČB živě 16 prosince 2023 Bohemians 1905 - Dynamo Ceske Budejovice. Fortuna liga, 16.12.2023 11:00. Live game, news, stats, ... Místo přenechává Prekopovi. Köstlův průnik byl zablokovaný na roh. Dostálův centr byl několikrát tečovaný, nakonec doletěl mimo dosah hráčů v černém, které dnes oblékají Pražané. Dynamo dostalo míč do sítě. Suchan nacentroval z levé strany, Ondrášek byl důrazný v souboji s brankářem, ale sudí píská útočný faul, a tak se bezbrankové skóre nemění. Černobílí jsou nadále aktivnější, ale v poslední třetině hřiště se jim moc nedaří. Po centru Hybše zakončoval Prekop, ale proti přesile nemířil přesně. Po dobré práci Čermáka se před Adediranem otevřel prostor, ale nigerijského záložníka zradil první dotek. Bohemians 1905 vs Dynamo Ceske Budejovice živě skóre Kde sledovat Bohemians 1905 vs Dynamo Ceske Budejovice online?AiScore provides Bohemians 1905 vs Dynamo Ceske Budejovice(2021/11/20) živě skóre,h2h ... [[ŽIVÁ TV==]] Bohemians Dynamo ČB Přímý přenos 16/12 před 8 hodinami — [ŽIVÁ TV==]] Bohemians Dynamo ČB Přímý přenos 16/12/2023 Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo České Budějovice. Fotbal - Bohemians Praha . Mohou zahrozit z rohového kopu. Z rohu hosté nezakončili, naopak Dynamo vyrazilo dopředu k nebezpečnému brejku. Suchan s ostatním sice dohráli brejk, ale nakonec se mával ofsajd. Počet diváků 3 756 (56% z kapacity 6 681)Po pauze na občerstvení se znovu hraje. Klokanům zbývá něco málo přes dvacet minut, aby se zápasem něco udělali. Janáček trochu nejistě lapil míč. Nakonec mu pojistku dal útočný faul. Skalák při premiéře za Dynamo poprvé u míče. Centroval do vápna na Osmančíka, ten hlavičkoval v záklonu. Jindřišek střílel zpoza vápna přímo do středu branky. Dynamo dál nechce jen čekat a bránit, proto se pouští i do útočných výletů. Kovaříkův centr byl ještě víc než přetažený. Bohemians 1905 Dynamo České Budějovice živě 16.12. Bohemians 1905 - Dynamo Ceske Budejovice. Fortuna liga, 16.12.2023 11:00. Live game, news, stats, videos, lineups, bets. SK Dynamo Ceske Budejovice B vs ...