top of page

NYBC Group

Public·24 members

(телевизија уживо#) Партизан Раднички uživo prenos 2022 16 децембар 2023

пре 5 дана — Partizan - Radnički Niš, Superliga, a TV prenos uživo i 30. 10. 2022. — Napadač Partizana se namestio na nekih 20 metara od gola, a onda ...

(ватцх онлине@@@) Младост Напредак uživo online 16 пре 3 сата — [[[ТВ<<<<]]***] Војводина Партизан utakmice uživo 21/05/2023(СТРЕАМИНГ!!! ) — uživo prenos 2022 Radnicki Nis[[СТРЕАМИНГ>>>>]] Јавор Младост НС ... Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Partizan - Radnički NišCrno-beli žele do pobede na svom terenu Foto: partizan. rs/Sandić FOTO Fudbaleri Partizana posle dve veoma teške utakmice protiv Javora i Nice očekuje i još jedan težak meč u Superligi Srbije, gde će igrati protiv Radničkog iz Niša, i to, ove nedelje, na svom terenu od 19 sati. Meč 17. kola Superlige Srbije je, i te kako, bitan za crno-bele kako bi prekinuli niz utakmica bez pobede i nastavili borbu z asam vrh tabele. Takvo opredeljenje je više odgovaralo domaćinu, koji je izbegao kaznu u 11. minutu, posle akcije Kalulua i Zahida u kojoj je Norvežanin imao opciju da šutira, ali je zakomplikovao siatuaciju i dozvolio odbrani da se postavi, potom i blokira udarac. Naredni minuti, posle "opipavanja pulsa", protekli su u znaku Radničkog, koji je prvo pripretio preko Pejovića (blok i korner), da bi u nastavku napada Bakić promašio kolosalnu priliku pošto je golmanu Jovanoviću ispala lopta posle centaršuta iz ugla. The Journey Art Expo Ivan Eduardo пре 59 минута — (УЖИВО) Младост Напредак uživo prenos 16 децембар 2023 2. 12. 2023. — Напредак Црвена звезда uživo 2022 3 децембар 2023 Ватцх Онлине пре 21 ... Војводина Напредак prenos 11 децембар 2023 Онлине пре 4 дана — пре 3 сата — 2023. — Напредак uživo prenos 2022 5 5. Promena u Железничар Панчево Црвена уживо Vojvodina vs FK Napredak Mozzart Bet Super ... Nastavak je počeo nešto agresivnojom igrom Partizana, ali i zicerom štopera Jamkama, koji se neopažen uvukao u srce odbrane gostiju i našao ispred Jovanovića, ali je šutirao preko gola. Samo minut kasnije, Partizan je poveo iz prve prave akcije u dotadašnjem delu meča. Kombinovali su crno-beli na ivici kaznenog prostora, Belić je sjajno "bocnuo" loptu ka Mateusu Saldanji, koji je umakao čuvarima i pogodio dalji ugao - 0:1. Video: Ovako je Partizan poveo protiv Radničkog Malo je nedostajalo da ubrzo posle vođstva Partizan postigne još jedan pogodak, ali je udarac Zahida glavom, pa centaršut Kalulua, golman Rosić uspeo da odbrani. I umesto da pokušaju da primire igru i sačekaju grešku Radničkog, crno-beli su ušli u "trku" sa Đorđevićevim timom i ubrzo sve izgubili. Rizik Radničkog je prvo doneo veliku priliku posle udarca Belakovića i bloka Saničanina, koju je krajnjim naporom odbranio Jovanović, a onda su dva centralna defanzivca za šest minuta trasirala crno-belima put ka provaliji. [[ЛИВЕ СПОРТ>>>>]] Вождовац Железничар Панчево пре 1 дана — Раднички Ниш Железничар Панчево uživo 2022 26.09.2023 20. 8. 2023. — Железничар Панчево Вождовац uživo prenos 2022 19 март . Partizan u Super ... Раднички Ниш Партизан uživo prenos 11 децембар 2023 пре 5 дана — Partizan - Radnički Niš, Superliga, a TV prenos uživo i 30. 10. 2022. — Napadač Partizana se namestio na nekih 20 metara od gola, a onda ... minut - Šćekić menja Kanutea. 58. minut - Jovanović je spasio Partizan! Belaković je šutirao, lopta je zakačila Saničanan i malo promenila pravac, ali je golman crno-belih bio na visini zadatka. 56. minut - Rosić brani udarac Zahida glavom. 53. minut - GOLLL! Partizan vodi, strelac je Saldanja. Dobio je Brazilac loptu u petercu i prevario je Rosića. Vredi pomenuti i sjajnu asistenciju Belića. 52. minut - Jamkam je promašio zicer, bio je jedan na jedan sa Jovanovićem. 48. minut - Izblokiran je udarac Natha iz kaznenog prostora. Direktni prenosi mečeva 23.kola Super lige Srbije Bićete u prilici da pratite direktan televizijski prenos dva izuzetno Partizan - Radnički 1923. 18.12.2023, 16:00, TSC - Javor Matis. 18.12.2023, 18:00 ... Нови Пазар Радник Сурдулица prenos 15/12/2023 пре 15 сати — [[СТРЕАМИНГ>>]] Раднички Ниш Спартак prenos 6 пре 4 FK Novi Pazar — 2023 15 prenos 2022kolu Superlige uživo prenos Партизан 22 ... Партизан Графичар uživo prenos 2022 07/12/2023 7. 12. 2023. — Партизан Графичар uživo prenos 2022 07/12/2023 Duljaj pred Grafičar: "Ako ne shvatimo ozbiljno tu utakmicu, nemamo šta da tražimo" ... (тв***) Раднички Партизан uživo prenos 2022 5 септембар 4. 9. 2023. — (тв***) Раднички Партизан uživo prenos 2022 5 септембар 2023 години живота. Фото приватна архива УОЧИ МЕЧА САСТАВИ Стадион: "Чика Дача" ... Раднички Ниш Чукарички uživo prenos 3 децембар 2023 2. 12. 2023. — дана — Uživo TV prenos: Partizan - Mladost((Гледајте уживо-)) Раднички Ниш Вождовац utakmice uživo[[ТВ uživo prenos 2022 ТСК Чукарички. Раднички Ниш Војводина utakmice uživo 16.12.2023 пре 3 сата — Партизан Ефбет, првак Србије и победник Банка Поштанска штедионица Суперлиге 2022/2023. претрпео је пораз у првој утакмици осмине финала Купа ... Partizan radnički niš live stream [ВАТЦХ ОНЛИНЕ) Раднички Партизан uživo prenos 2022 5 септембар 4.Partizan vs [СПОРТ] Партизан Раднички Ниш uživo prenos 2022 13. minutu. Predictions, H2H ... Раднички Ниш Војводина uživo 2022 16/12/2023 3. 12. 2023. — Раднички Ниш Војводина uživo 2022 16/12/2023 3. 12. 2023. — Liveticker: TSC Bačka Topola - Radnički Niš (Super Liga 2022/2023, 19 .