top of page

NYBC Group

Public·24 members

Jablonec Karviná on-line přenosu 16.12.2023


před 4 hodinami — 2023 — Karviná vs. Jablonec. Přímý přenos utkání Fortuna ligy sledujte ŽIVĚ v ONLINE přenosu na iSport.cz.


Každý zápas jde o hodně, my hrajeme doma a nechceme tady rozdávat body. Od Čavoše očekávám zklidnění hry. Chtěl jsem si s rozhodčím vyříkat, že za všechno dostáváme žluté karty, což mi přijde trochu nefér. Jsem člověk, i já dělám chyby, ale v tu chvíli jsem cítil křivdu. “ Radoslav Látal (trenér Jablonce): „Měli jsme blíž ke třem bodům. Ve druhém poločase jsme udělali dvě chyby, domácí jednou nastřelili tyčku a druhá chyba nastala při inkasovaném gólu, kde jsme neustáli nakopnutý míč. Od 80. minuty to vypadalo, že jsme se zvedli, ale konec jsme nezvládli. 4' Martincův nákop na levou stranu odhlavičkoval jeden z domácích hráčů před Polidarem na rohový kop. 3' Boháč tvrdě fauloval Housku, rozhodčí vše řeší ráznou domluvou. Do sebe se vzápětí pustili Doležal s Filipem Součkem, ale ani tady sudí karty nevytáhl. Papalele zkoušel projít po levém kraji kolem Černáka, ale přes jabloneckého hráče neprošel. 2' Dlouhý balón po levé straně mířící do pokutového území nedostihl Čanturišvili. Slavia - Jablonec 0:2. Jablonečtí využili zmaru sešívaných Vítejte u online přenosu z utkání pátého kola Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Jabloncem. 11.8.2018 Jablonec - Karviná 4:1. 4.8.2018 Zlín - Jablonec 1:1. 29.7 ... Online: Olomouc - Karviná 3:2, 27. kolo Vítejte u online přenosu ze 27. kola nejvyšší soutěže, fotbalisté Olomouce se utkají s Karvinou. Karviná v minulém kole překvapivě porazila Ostravu 2:0 a ... Ciupa skočil na druhou stranu. Jablonec vede 1:0. 55' Boháč sestřelil Černáka, penalta pro hosty! Penalta pro Jablonec! Hosté se dostali do brejku tři na dva, Drchal přihrál na levou stranu Černákovi, který měl dostatek času na střelu a po souboji s Boháčem upadl na zem. 53' Za pokus o zastavení soupeřova protiútoku uviděl žlutou kartu domácí Amar Memić. (Sportovní TV###) FK Jablonec MFK Karviná Přímý přenos před 5 hodinami — (Sportovní TV###) FK Jablonec MFK Karviná Přímý přenos 16 prosince 2023 Přímý přenos utkání 17. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix) Centr Papaleleho z levé strany se nedostal k Ezehovi. Jablonec rozjel rychlý protiútok, po kterém Drchalův centr odvrátili domácí na rohový kop. 52' Souček už zase leze na nervy Doležalovi, nyní oba štěkali po rozhodčím Zaoralovi, ten udržel kartu v kapsičce. 50' Žlutou kartu uviděl Ezeh, který si v hlavičkovém souboji pomohl proti jabloneckému hráči rukou. Souček zůstal ležet na trávníku. (((sport!!))) Jablonec Karviná Přímý přenos 16 prosince 2023 před 3 hodinami — Analýza zápasu: Jablonec - Karviná FC. Napsáno: 14.12. 2023 20:30 Fotbal – přímý přenos online · Hokej – přímý přenos online · Extraliga ... 10' Karvinští fotbalisté jsou při chuti, když rychle přenesli hru na pravou stranu, tam udělal pár kroků dopředu Mikuš a tvrdou střelou napálil balón téměř na střechu místního stadionu. 8' Po druhém rohovém kopu se domácí hráči dopustili v pokutovém území faulu. 7' Po rohovém kopu se ke střele dostal Krčík, ale míč ideálně netrefil, následně Mikuš vybojoval pro svůj tým další roh. Martincova špatnou přihrávku vedle brány ve vzduchu nezpracoval brankář Hanuš, domácí tak mají výhodu rohového kopu. 6' Střílený centr Ražnatoviče z levé strany přelétl břevno Hanušovy branky. 5' Po centru Jablonce z levé strany se domácí vydali do rychlého brejku, který trochu zbrzdil Ezeh, celá akce vyvrcholila odvráceným centrem Boháče z pravé strany. (žít=) Sparta Praha FK Jablonec živě 09.12.2023 před 7 dny — Jablonec - MFK Karviná, 10.01. Varnsdorf - [TELEVIZE!!] Sparta Sparta Praha FK Jablonec on-line přenosu 09.12.2023 před 3 hodinami ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page