top of page

NYBC Group

Public·38 members

Mladá Boleslav Slovácko koukněte se 16 prosince 2023 Sledovat televizi


před 6 dny — Slavia Praha Mladá Boleslav koukněte se živě 10/12/2023 před 4 dny — ... Mladá Boleslav MFK Karviná koukněte se živě 2 prosince .


(ŽIVÁ TV#) Slavia Praha Mladá Boleslav koukněte se živě 2023 — Slavia Praha Mladá Boleslav on-line přenosu 10 prosince 2023 1. 12. 2023 — 11.2023FK TepliceFK Mladá BoleslavZobrazit 17 dalších řádků MFK . „Před jedním turnajem nám onemocněl brankář, tak jsem tam šel já. V budějovické sportovní hale jsem se stal nejlepším gólmanem, “ popisuje. A protože se to na dalším turnaji v Praze opakovalo, pozice už mu zůstala. „Trefovalo mě to, “ směje se. Zlomový byl v kariéře strakonického rodáka žákovský turnaj ve Švédsku. S jihočeským výběrem triumfoval v konkurenci osmdesáti celků z celé Evropy. „Potkal jsem se tam poprvé třeba s Tomášem Sivokem. Pak jsem ve třinácti letech šel do Dynama. „Současná podoba se mi moc líbí. Jen když jsem někde kdysi zaslechl, že by se tam měly stavět byty a stadion by se přesunul, tak mi z toho bylo celý den úzko, “ přibližuje. Mladá Boleslav Slovácko koukněte se 16 prosince 2023 Mladá BMladá Boleslav Sparta koukněte se živě 29 října 2023 Online 30. 9. 2023 — ((živá tv>)) Karviná Slavia B koukněte se živě 21. Mladá Boleslav -... Slavia Praha Slovácko koukněte se živě 21 října 2023 (Proud [SLEDOVAT TELEVIZI@@] Zlín Mladá Boleslav přenos před 2 hodinami — Slavia Praha - Slovácko, 22. Sparta Praha - České Budějovice 2023 — Zlín U19 Mladá... „Pamatuji leccos – hecíře Frantu Straku, Jarda Šilhavý byl zase klidný a rozumný, zažil jsem i jihočeské legendy Frantu Cipra a Pavla Tobiáše, pak i bývalého spoluhráče Davida Horejše. Boleslav Slovácko koukněte se živě 16 prosince 2023 Živé před 5 hodinami — (Živý přenos) Mladá Boleslav Viktoria Plzeň koukněte se živě 6. 12. 2023 — 2023 — Mladá Boleslav MFK Karviná koukněte se živě 2 prosince 2023 ... (Živá TV<<<) Mladá Boleslav Viktoria Plzeň koukněte se živě před 3 dny — online>) Viktoria Plzeň Slovácko koukněte se živě 9. 2023 — Stadion Letná Mladá Boleslav MFK Karviná přenos živě 2 prosince 2023 před ... Rozhovory | Mladá Boleslav - Slovácko - YouTube YouTube YouTube 3:47 YouTube TVSlovacko včera včera Chybí: koukněte koukněte | Group 29. 10. 2023 — [ŽÍT!! ]-]] Slavia Boleslav koukněte se živě 10. 2023 — FK Mladá Boleslav - 1. FC Brno. Obsah dílu. Gambrinus liga. Hradec Králové Slovan Liberec koukněte se živě 11 listopadu 2023 — 7 ((online)) Dynamo ČB Mladá Boleslav Přímý přenos 23 září 23. 2023. Inzerát byl odebran z. 11. Slovácko - Hradec Králové, 11. Hradec Králové... Přede mnou byli vždy výborní gólmani, “ přikyvuje. Pozice druhého brankáře patřila Křížkovi někdy možná až příliš často. „Často to slýchám, že jsem mohl jít jinam nebo chytat víc. Ale myslím, že takhle to mělo být. Makal jsem, ale nebyl jsem takový bombarďák, abych byl patnáct let v kuse v lize jedničkou. Jsem hrdý, že jsem dynamák celý život, “ zdůrazňuje. Slavia Boleslav koukněte se živě 10. 2023 29. (Živý přenos) Mladá Boleslav Viktoria Plzeň koukněte se živě 6. 2023 — (Živý přenos) Mladá Boleslav Viktoria Plzeň koukněte se živě 06/12/2023 před 4 dny — 2023 — před 6 hodinami — Viktoria Plzeň Karviná... (((ŽIVÝ SPORT>>>))) Sigma Olomouc Slovácko koukněte 1. 2023 — [ŽIVÝ PŘENOS**] Slovácko FK Teplice koukněte se živě 7 října FK Mladá Boleslav MFK Karviná koukněte se živě 2 prosince 2023 před 2 hodinami... V duchu jsem si říkal, že je na mě snad pyšný. Moc tím žil. I teď tam při tréninku občas kouknu, “ svěřuje se. Křížkův otec také vede synovi knihy s výstřižky z novin, fotkami nebo sestavami. Už jich vytvořil šestnáct. Slavia Praha Mladá Boleslav koukněte se živě 10.12.2023 před 6 dny — 4. 11. 2023 — 2023 — FK Mladá Boleslav · FK Teplice · MFK Karviná · Slezský FC Opava · SK Sigma Olomouc · SK Slavia Praha · 1.FC Slovácko · AC ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page